• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Działka budowlana

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 1601m2
  • Rodzaj Działka budowlana
  • Cena 250 000 PLN
  • MiastoMaków nowy
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 600 m² położona w miejscowości Maków Nowy, gmina Skaryszew.
Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego w spokojnej okolicy blisko Radomia.
Działka ma regularny kształt, co umożliwia wygodne zaprojektowanie domu wraz z ogrodem. Szerokość działki w przedziale 20-30 m zapewnia komfortowe możliwości zagospodarowania terenu.
Media
    * prąd na działce
    * woda, kanalizacja, gaz i telekomunikacja w odległości ok. 25 m
Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dostępem do podstawowej infrastruktury. W promieniu około 5 km znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki oraz tereny rekreacyjne.
Przystanek komunikacji publicznej ok. 574 m.
Przeznaczenie terenu
Zgodnie z założeniami Planu Ogólnego Gminy teren znajduje się w strefie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Parametry zabudowy
    * wysokość budynku do 12 m
    * intensywność zabudowy do 1,5
    * powierzchnia zabudowy do 50%
    * min. 30% powierzchni biologicznie czynnej
To doskonałe miejsce dla osób, które chcą zbudować dom w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do miasta.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891307
  • Data publikacji: 14 maja 2026 14:52 (1 dzień temu)

Mapa

Mazowieckie, Maków Nowy ,
Mariusz Szcześniak

Mariusz Szcześniak

+48XXXXXX820
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka budowlana na sprzedaż - Maków Nowy

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15891307

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

250 000 PLN

156 zł/m2
Maków Nowy (Mazowieckie, gm. Skaryszew)

Mariusz Szcześniak

+48699585820

Główne cechy:

  • Powierzchnia 1601m2

Przystanek komunikacji publicznej ok. 574 m.
Przeznaczenie terenu
Parametry zabudowy
    * wysokość budynku do 12 m
    * intensywność zabudowy do 1,5
    * powierzchnia zabudowy do 50%
    * min. 30% powierzchni biologicznie czynnej

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.