• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 30.5m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 549 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1998

Opis szczegółowy

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gdeckiej

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy

Rok budowy: 1998

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 30,5m2 składa się z:
-pokoju dziennego z aneksem kuchennym,
-łazienki,
-holu.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 680zł.

Mieszkanie własnościowe.

Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.

Ekspozycja okien-północ, wschód (okno w kuchni).

OKOLICA
Mieszkanie położone jest na Grochowie (Praga-Południe) — dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy, która zyskuje coraz większą popularność i potencjał inwestycyjny.

Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację miejską — w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe (linie 9 i 24) oraz liczne linie autobusowe, umożliwiające wygodne poruszanie się w każdym kierunku miasta.

Dodatkowym atutem jest szybki dojazd do Ronda Wiatraczna oraz sprawne połączenie z centrum Warszawy, co czyni tę lokalizację wyjątkowo praktyczną na co dzień. Warto również podkreślić planowaną rozbudowę infrastruktury metra w tej części miasta, co w przyszłości może dodatkowo zwiększyć atrakcyjność i wartość nieruchomości.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889379
  • Data publikacji: 11 maja 2026 17:52 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 2 / 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-południe ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, Praga-południe

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15889379

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

549 000 PLN

18 000 zł/m2
Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 30.5m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1998

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE

Rok budowy: 1998

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 30,5m2 składa się z:
-pokoju dziennego z aneksem kuchennym,
-łazienki,
-holu.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 680zł.

Mieszkanie własnościowe.

Ekspozycja okien-północ, wschód (okno w kuchni).

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079