• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Działka budowlana

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 902m2
  • Rodzaj Działka budowlana
  • Cena 124 000 PLN
  • MiastoRogóźno
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Rogóźno.
Nieruchomość znajduje się niedaleko rzeki Narew (ok. 400m). Tereny te od wielu lat doskonale służą na odpoczynek od zgiełku miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna z dużą ilością pięknych lasów i łąk. W pobliżu słychać tylko odgłosy natury (ptactwo, inne dzikie zwierzęta). Niedaleko znajdują się tereny objęte programem Natura 2000.
Doskonałe miejsce do zbierania grzybów, jagód lub na długie spacery.
Powierzchnia działki to 902 m2, ma kształt trapezu, jej główne wymiary to 30x47m.
Media takie jak prąd i wodociąg są w odległości ok. 220m.
Działka umiejscowiona jest poza strefą zalewową, co jest jej ważnym atutem na tych terenach.
W samym Rogóźnie są dwa sklepy czynne 7 dni w tygodniu, najbliższa miejscowość gminna z większą ilością sklepów, targowiskiem, kościołem to Rząśnik (9 km). Do najbliższego miasta Wyszkowa dojazd zajmuje ok. 30 minut, a dojazd do granic Warszawy ok. 1 godziny.
Zapraszam do kontaktu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15878214
  • Data publikacji: 2 maja 2026 23:07 (12 dni temu)

Mapa

Mazowieckie, Rogóźno ,
Arkadiusz Jarosz

Arkadiusz Jarosz

+48XXXXXX532
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka budowlana na sprzedaż - Rogóźno

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15878214

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

124 000 PLN

137 zł/m2
Rogóźno (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

Arkadiusz Jarosz

+48699585532

Główne cechy:

  • Powierzchnia 902m2

Opis - Działka Budowlana

Media takie jak prąd i wodociąg są w odległości ok. 220m.
Zapraszam do kontaktu.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.